ایده های کارشناسان دکوراسیون حرفه ای داخلی

1- نقاشی کردن دیوارها. کارشناسان دکوراسیون داخلی بر این عقیده هستند که رنگ آمیزی دیوارها، از سریع ترین و ارزان ترین راه های به وجود آوردن تنوع در طراحی داخلی منزل است. دیوار ها را با رنگ های پرانرژی و مناسب رنگ آمیزی کنید.

گزارش بانک مرکزی از کاهش حجم معاملات خرید مسکن تهران

به نقل از دنیای اقتصاد، میانگین قیمت هر متر مربع واحد مسکونی معامله شده در بازار مسکن شهر تهران در شهریور ماه با عبور از مرز 8 میلیون تومان 100 هزار تومان رسید که نسبت به ماه قبل و مشابه سال قبل به ترتیب 9/4 و 74/1 درصد افزایش یافته است

چگونه کتاب خود را در اینترنت معروف کنیم؟

معروف شدن کتاب دغدغه ذهنی خیلی از نویسندگان میباشد. اینکه ماه ها وقت خود را صرف نوشتن کتاب می کنید، پس باید دیده شود، نظر سنجی شود و به فروش برسد.جهت معروف شدن و فروش کتاب خود ابتدا آنرا به شکل  pdf  در آورده و در قسمت انتشاراتی بازار الکترونیک آس لاین قرار دهید. برای این کار وارد سایت www.asline.ir شده و در قسمت بالای صفحه به قسمت انشاراتی رفته و به راحتی آنرا ثبت کنید و به صورت آنلاین بفروشید.

تکاپوی جدید برای فروش مسکن

به گزارش اقتصاد نیوز، هم اکنون سطح پیشنهادی فروش مسکن به خصوص در مناطق مصرفی و پر تقاضا به حدی افزایش یافته است که نرخ های پیشنهادی از توان مالی تعدادی از متقاضیان خارج شده است.گفتنی است، خانه اولی ها بیشترین آسیب را هنگام جهش مسکن در ماه های اخیر متحمل شده اند چرا که خیلی از آنها با توجه به وام های درخواستی، سطح فعلی قیمت ها را پیش بینی نمیکردند.

ایرانی ها، سومین خریداران املاک در ترکیه

طبق آمار اعلام شده، اتباع ایرانی در سال جاری میلادی یک هزار و دویست شصت و پنج واحد مسکونی در ترکیه خریداری کرده اند.لازم به ذکر است که استانبول مانند گذشته بیش از مناطق دیگر مورد توجه خریداران املاک است.

منبع:خبرگزاری آناتولی ترکیه

سرمایه گذاری در املاک

سرمایه گذاری در املاک را میتوان به عنوان یکی از بهترین سرمایه گذاری ها دانست.طوری که ریسک آن نسبت به سایر سرمایه گذاری ها کمتر است.تجربه نشان داده است که طی سالیان دراز، نه تنها قیمت ملک کاهش پیدا نکرده، بلکه افزایش یافته است.البته منظور من از ملک همان زمین است.چون آپارتمان ها یا خانه های ویلایی در طی سالیان دراز کلنگی و فرسوده محسوب میشوند.ولی با این وجود بازارزش سرمایه گذاری دارند.